NAŠE FILOSOFIE A PŘÍSTUP KE SVATEBNÍMU FOCENÍ

Věříme, že svatba je především o Vás, o lásce, rodině a přátelích. Největší část svatebního dne trávíme vlastně jako reportéři, dokumentujeme dění na svatbě. Dá se říct, že splyneme s davem a Vy si občas všimnete, že někdo fotí. 

Jen ve dvou částech svatebního dne trochu udáme směr - při rodinném focení po obřadu a při focení Vás, novomanželského páru. Záměrně nenazýváme focení po obřadu focením skupinovým, protože nám připadá, že už jen při vyslovení tohoto slova má spoustu svatebních hostů husí kůži. Samozřejmě, že Vás vyfotíme s tetou, kterou jste deset let neviděli, když si to budete přát, ale všeobecně směřujeme toto focení na skupinky nejbližší rodiny a přátel. I u velké svatby se každý z hostů na našich fotografiích při nějaké příležitosti objeví. Při focení svateb preferujeme upřímné a přirozené snímky. Nejsme prostě ten typ fotografů, kteří si ukradnou novomanžele na dvě hodiny a nechají svatební hosty čekat někde ve vedru na oběd. 

Abychom vyfotili perfektní párové portréty, potřebujeme dobré světlo. Takové není v poledne. Na naší předsvatební schůzce Vám můžeme poradit, kdy bude v harmonogramu Vašeho svatebního dne nejvhodnější doba na to, abychom spolu vyběhli na půl hodiny na louku a hosté to v klidu u kafíčka ani nepoznali. Také jste si už asi všimli, že své klienty nearanžujeme do "zábavných" póz ani nefotíme klišé typu srdíčko ze svatebčanů kolem kašny :-)

Chceme, abyste si svůj den užili bez stresu, vnímali jeden druhého a mohli se věnovat svým hostům. A to, co zapomenete, si potom připomenete na fotkách... Pojďme si to spolu užít.

Těšíme se. Těšíte se?

Katka & Marek

CENY & PRODUKTY

NÁŠ TÝM

REFERENCE

Svatební fotograf Plzeň. Svatební fotografka Plzeň. Svatební fotograf Karlovy Vary. Svatební fotografka Karlovy Vary. Svatební fotograf Stříbro. Svatební fotografka Stříbro. Svatební fotograf Tachov. Svatební fotografka Tachov. Svatební fotograf Mariánské Lázně. Svatební fotografka Mariánské Lázně. Svatební fotograf Praha. Svatební fotografka Praha. Svatební fotograf Beroun. Svatební fotografka Beroun.