NÁŠ TÝM

Svatební fotograf Plzeň a okolí

Vítejte. Jsme rádi, že se Vám můžeme představit. Pravděpodobně už jste si prohlédli pár našich fotek a asi Vás zajímá, kdo za tím vším stojí. 

Náš tým má pouze dva členy, jak v životě, tak i v práci. Na svatbách se potkáte s námi oběma. Jsme zvyklí pracovat v tandemu, každý z nás si vybírá trochu jiné situace, které jsou mu blízké. Při párovém portrétním focení máme k dispozici dvoje oči a tak se nemusíte bát, že by nějaký vzácný moment unikl. A máme dvakrát tolik nápadů. Vy potom získáte kolekci svatebních fotek, u které zaručujeme, že zaujme každého, ať už na Vaší svatbě byl, nebo ne. Díky!

Marek

Mému oku nesmí uniknout vůbec nic. A Vám musí uniknout, že jsem na místě. Často se mi stává, že o mě nikdo neví, i když stojím metr od něj. Jsem všude tam, kde se někdo směje, pláče nebo tančí. Vzhledem k tomu, že můj obličej zakrývá po většinu svatebního dne foťák, tak si s Vámi rád popovídám nad dobrou kávou už před tou velkou slávou. Nejradši fotím všechny čekané i nečekané situace, které svatební veselí přináší. Odpovídám za fotografickou techniku, vymýšlím, jaký objektiv ještě pořídit, aby svatební fotografie byly ještě dokonalejší. Postarám se o úpravu Vašich fotografií tak, abyste byli nadšení Vy i Vaši blízcí.

Katka

Až nám budete psát o rezervaci focení, budete komunikovat se mnou. Spravuji náš diář, starám se o admistrativu a webovky. A postarám se i o Vás, jako kdybyste byli moji vlastní.Na svatbách funguji jako druhý fotograf, fotím momenty, které by jeden fotograf nemohl doběhnout. Často jsem u příprav nevěsty, aby nebyla narušena ta ženská intimita dané chvíle.Vybírám pro Vás fotografie ze všech těch stovek fotek, které nafotíme na svatbě a které Vám potom Marek pečlivě upraví. Také vytvářím naše fotoknihy a starám se o veškeré další požadavky ohledně tištěných fotek a dalších produktů tak, abyste je všechny obdrželi včas a v pohodlí svého domova.