MILUJTE SVÉ VZPOMÍNKY

VAŠE INVESTICE

Pro nás a naši fotografii jsou důležité tři hlavní věci - atmosféra, upřímnost a opravdovost. Neřešíme to, co je momentálně "in", ale naším hlavním cílem je zachytit Váš příběh takový, jaký doopravdy byl. Bez zbytečného pózování nebo nucení našeho vlastního scénáře.

NAPIŠTE SI O KOMPLETNÍ CENÍK

CO VÁM DÁME?

Máme čtyři oči

Jsme dva a budeme všude tam, kde Vy. A vlastně i tam, kde to nestihnete, protože budete mít oči jeden pro druhého.

No stress

Na tomhle si obzvlášť zakládáme. Nebudeme Vás do ničeho nutit. Na svatbě jsme proto, abychom ji zachytili takovou, jakou ji chcete mít.

Čas jenom pro Vás

Portrétní focení bereme jako chvilku, kdy můžete být spolu v celém svatebním dni sami a prožít si to, že jste konečně manželé.

Fotíme celý den

Svatba není jen obřad. Budeme s Vámi celý den od příprav až třeba po prskavkové fotky. Nemusíte se tak bát, že se cokoli bude muset uspěchat.

Fotokniha a fotky

Vytvoříme pro Vás fotoknihu a pro Vaše rodiče necháme vytisknout 2 x sadu nejdůležitějších fotek. Protože fotky patří na papír!

Instax (+ 4 náplně) 

Přivezeme s sebou foťáček pro okamžité fotky, se kterým si můžete vyhrát, protože máte 4 náplně po 10 fotkách v ceně focení.

Zeptejte se na volný termín pro Vaši svatbu. Odpovíme Vám tak nejrychleji, jak to půjde. Nebo pokud se Vám nechce nic vyplňovat, napište nám rovnou na e-mail: katka.singrova@gmail.com

Nikdo nechce čekat, takže do 7 dní od svatby od nás dostanete ochutnávku fotek:

Chceme, aby ve Vás i po letech fotografie vyvolaly znovu ty stejné emoce a dokázaly Vás vrátit do všech chvil svatebního dne - kdy jste se smáli, plakali, tančili nebo si jen užívali jeden druhého.

Proto investujte do svých vzpomínek, které pro Vás zůstanou uchované ve fotkách. Pro cenovou nabídku nás, prosím, kontaktujte a my Vám rádi zašleme detailní informace.

Už jsme byli na mnoha svatbách. A každá byla jiná. Tak jako její hlavní "představitelé", ženich s nevěstou, tak jako jejich nejbližší, tak jako svatební hosti. Moc rádi zachycujeme, jak se ze dvou rodin stane jedna.