Ceník pro sezónu 2019/2020

Co od nás dostanete? Webová galerie je k dispozici během 14 dní od svatby. Můžete tak sdílet fotografie s přáteli a svatebními hosty. USB s fotkami v plném rozlišení a tištěné produkty předáváme nejpozději do 3 týdnů od konání svatby. Součástí půldenního a celodenního focení je autorská fotoknihaNa osobní schůzce probereme všechny důležité organizační detaily Vašeho dne. Chceme Vás poznat, chceme vědět, co máte rádi a co od nás očekáváte.

Půl dne s Vámi

Nejoblíbenější balíček, při kterém s Vámi strávíme nejdůležitější část svatebního dne. Sami si vyberte, čím začneme - přípravami, příjezdem svatebních hostů nebo přímo focením obřadu? Budeme s Vámi poté dalších šest hodin, takže zachytíme průběh hostiny, krájení dortu a může zbýt čas i na krátké portrétní fotografie po obědě nebo první tanec. Navíc od nás dostanete fotoknihu.

- 6 hodin focení

- minimálně 200 upravených fotografií

- webová fotogalerie

- USB s fotkami v dárkové dřevěné krabičce

- luxusní autorská fotokniha

- možnost zapůjčení fotoaparátu Instax*

- předsvatební schůzka a posvatební servis 

10.000 Kč

Celý den

Strávíme s Vámi celý svatební den, což nám umožní vyprávět svými fotografiemi kompletní příběh. Tato varianta nás baví nejvíce, protože se navzájem lépe poznáme a Vy si na nás můžete zvyknout. Zachytíme průběh ranních příprav, setkání svatebních hostů, průběh svatebního obřadu, svatební hostinu, krájení dortu a párty. Abyste si mohli užít své fotografie naplno, dostanete od nás luxusní autorskou fotoknihu.

- 11 hodin focení

- minimálně 300 upravených fotografií

- webová fotogalerie

- USB s fotkami v dárkové dřevěné krabičce

- luxusní autorská fotokniha 

- možnost zapůjčení fotoaparátu Instax*

- předsvatební schůzka a posvatební servis

15.000 Kč

Obřad 

Máte v plánu opravdu malou svatbu? Jen Vy a svědci nebo pár nejbližsích? Pro nás není žádná svatba nevýznamná. Napište nám a domluvíme se! Fotíme vždy nejméně 2 hodiny, upravených fotek odevzdáme minimálně 100 ks na USB a ve webové galerii. 

od 7.000 Kč

Rodinné focení

Focení venku ve vybrané lokaci. Děti, maminky, rodiny. Půjdeme s Vámi na hodinovou procházku, výsledkem je minimálně 30 ks upravených fotografií v elektronické podobě. Podívejte se zde.

1.800 Kč

* Zapůjčení fotoaparátu Instax

Budete mít tak na svatbě papírové fotky hned! Foťáček Vám půjčíme zdarma, platíte si jen náplně.

zdarma

Sestavení a tisk fotoknihy

Vzpomínky vždy po ruce

V balíčku Půl dne a Celý den máte jeden výtisk fotoknihy v ceně. Je možno vyrobit výtisků více nad rámec balíčku. K balíčku Obřad nabízíme sestavení a tisk autorské fotoknihy (fotografie vybírá fotograf) v rozměru A4 na fotopapíře.

1.800 Kč

Rádi vyfotíme i jiné rodinné události, oslavy, křtiny a reportáže. Kalkulace ceny je v tomto případě individuální.


Dopravné do 50 km od Nýřan na místo konání neřešíme. Cestovné nad tento rámec je 7 Kč/km tam a zpět.

Neupravené fotografie neposkytujeme.

Vyhrazujeme si právo ke zveřejnění fotografií do svého portfolia na sociálních sítích nebo na svých webových stránkách. Pokud si jako klient nepřejete, aby Vaše fotografie byly uveřejněny, je nutné nás o této skutečnosti předem informovat (nejpozději po skončení focení). Pokud tak neučiníte, dáváte nám svůj souhlas k publikování fotografií.