CENÍK

Novinka - malá svatba březen až květen 2021 - info ZDE


FOCENÍ SVATBY
cena při rezervaci jakéhokoliv termínu v sezoně 2021/22 provedená během dubna 2021:

Celý den:
 
17.500 Kč
- budeme s Vámi tak dlouho, jak budete chtít (cca 12 hodin) 

- 450 + upravených fotografií na památečním USB disku a ve webové galerii, fotokniha a zapůjčení Instaxu včetně 4 náplní (40 ks fotek)
- součástí balíčku může být i předsvatební focení - podívejte se ZDE

Osmička:

 8 hodin za 15.500 Kč

- 350 + upravených fotografií na památečním USB disku a ve webové galerii, fotokniha a zapůjčení Instaxu včetně 2 náplní (20 fotek)

Obřad a portrét
2 hodiny za 10.000 Kč
- 150 + upravených fotografií na památečním USB disku a ve webové galerii


Kam za vámi přijedeme?

V podstatě kamkoliv. Naším hlavním revírem je Plzeňský, Karlovarský a Středočeský kraj, kde máte cestovné v ceně. Pokud pojedeme někam dále, domluvíme se individuálně.

A co Vás letos nejvíc zajímá ohledně aktuální situace kolem Covidu? Ano, pokud bude nutno svatbu přesunout, vzájemně se domluvíme na novém termínu a případná záloha se přesune společně s ním. Ničeho se nebojte, jsme jenom lidi ♥️

Proč fotíme nejraději celé svatební dny? Věřte nám, že Váš příběh se nedá odvyprávět za dvě hodiny, a to ani pokud máte svatbu jen se svědky. Málokterá nevěsta se vydá k obřadu, aniž by se nechala učesat a oblékla si - i když třeba netradiční - svatební šaty. A žádný ženich nepředstoupí před oddávajícího v teplácích 😀 Po letech se k tomu moc rádi vrátíte, protože zapomenete na tu slzu, co měl ženich v oku, když vám předal kytku. Na to, jak váš tatínek nervózně kouřil na balkoně s tetou z Frýdlantu. Jak byla ta už dneska patnáctiletá slečna roztomilá, když vám šla ve třech letech za družičku. Ale tyhle milé a nečekané chvíle budou na fotkách. Proto investujete do svatebního fotografa. My vám vytvoříme ucelenou vzpomínku na váš svatební den den s momenty, kterých jste si třeba ani nevšimli, protože jste byli nevěstou a ženichem - a to je těžká práce.


Co od nás dostanete:

Víme, že fotky jen v digitální podobě skoro vždycky zmizí v propadlišti dějin. Je pro nás důležité, abychom vám ulehčili starosti s tiskem fotografií a proto ke každému svatebnímu focení vytváříme fotoalbum, které vám sestavíme, necháme vytisknout u našeho osvědčeného dodavatele a dostanete ho až domů. Fotokniha slaví úspěch vždy a všude - nepotřebujete žádnou elektřinu ani internet, dáte ji do kabelky a hurá na kávu s kamarádkami. Největší triumf je potom fotokniha v rukou babiček, které se můžou pochlubit před svými známými, jak byla jejich vnučka krásná ve svůj svatební den. I proto si naši klienti zvykli doobjednávat si více albumů najednou a rozdávat je jako dárky rodičům a prarodičům. Výrobce garantuje stálost barev na 100 let. Teď si představte, kdybyste mohli mít doma takové svatební album po své babičce. To by bylo něco. Tak to můžete dopřát třeba svým dětem a jejich dětem! Fotografie dostanete ještě ve věčné webové galerii a na památečním dřevěném USB flashdisku.

Za jak dlouho jsou fotky hotové?

Fotografie odevzdáváme během 3 - 6 týdnů od svatby formou webové galerie chráněné heslem. Vzápětí dostanete také USB flashdisk a fotoknihu. To je fajn, ne?

Kolik fotek nám dáte?

Nejsme fandové přesných počtů. Dáme vám všechny fotky, o kterých jsme přesvědčeni, že je máte mít. Počet fotografií se vždy odvíjí od programu dané svatby, počtu hostů a toho, co se na svatbě děje. Garantované počty jsou u celodenního focení 450 a více ks upravených fotografií.