Rodinné a portrétní focení

Moc rádi jsme u Vašich rodinných chvilek, kdy jste jenom tak spolu. Ať už děti máte, nemáte, nebo na Vašeho nejmenšího člena teprve čekáte. Naším ateliérem je příroda nebo Váš domov. Budeme s Vámi cca 90 minut a odevzdáme Vám minimálně 30 ks upravených fotografií v elektronické podobě - všechny, o kterých si budeme myslet, že je máte mít. 

Cena: 3.900 Kč


Rodinné a těhotenské 

Vyrazíme spolu na procházku nebo se budeme válet na louce, prozkoumáme les nebo rákosí u rybníka... Nebo se podíváme, jak Vám to sluší spolu doma. Nechce se Vám třeba fotit na oslavě narozenin Vašeho prcka? Uděláme to za Vás. Jak? Koukněte:


GALERIE 

Portrétní focení

Vyfotit dobrý portrét pro nás znamená především vystihnout vaši osobu tak, aby výsledná fotografie byla především o Vás. Nenutíme nikoho do nucených póz nebo situací, ve kterých se necítíte příjemně. Uděláme maximum pro to, abyste si odnesli fotky, které Vám ještě dlouho budou dělat radost.

GALERIE

Focení se psem

Protože víme, co pro chovatele znamená každá povedená fotka s jeho nejlepším psím kamarádem, zachycujeme pejska v interakci s Vámi. Na focení není třeba žádná speciální příprava ani výcvik, stačí, když nám ukážete, jak se spolu procházíte, běháte nebo si hrajete.  

GALERIE

Chcete se  vyfotit nebo darovat svým blízkým poukaz?