Svatební fotograf Středočeský kraj?

02.10.2020
Svatba Středočeský kraj - Slapy
Svatba Středočeský kraj - Slapy

Hledáte svatebního fotografa ve Středočeském kraji nebo fotografa na svatbu na statku kdekoli ve středu naší krásné země? Tak už nehledejte, protože jste ho právě našli! I když jsme z Plzně, moc rádi za Vámi přijedeme do tohohle kousku republiky. 
Zatímco v našem domovském kraji frčí svatby na zámcích a na úřadech, ve Středočeském kraji jsme letos měli možnost fotit dvě naprosto uvolněné svatby. Jednu svatbu na statku Vletice blízko Příbrami a jednu svatbu na farmě Michael kousek od Slap.
Abych řekla pravdu, focení svatby v prostředí méně formálním je pro nás vždycky tak nějak příjemnější. U dobrého jídla na čerstvém vzduchu se nám svatební hosté lépe uvolní a co si budeme povídat, na venkovském povětří i lépe chutná a je větší žízeň! Taková veselka má potom mnohem více spontánních momentek, svatebčané se na fotky staví tak nějak sami od sebe a my se potom cítíme úplně nabití energií. Doufáme, že se naše radost z fotografování svateb na venkově přenese i na novomanžele a jejich blízké a je cítit i ze svatebních fotek. Nebojte se při plánování svatby zabrousit do hlubin internetu a najít to své pravé svatební místo ve Středočeském kraji, protože je tady hodně statků, farem, mlýnů a stodol, kde zažijete tu pravou atmosféru, která se vám určitě vryje pod kůži tak jako nám. Máme prostě rádi Středočeský kraj a doufáme, že si nás zase brzy vybere nějaká nevěsta a ženich jako svoje fotografy na svatbu. Uvidíme se?  

Svatba na statku Vletice
Svatba na statku Vletice