Svatební fotograf Karlovy Vary a Mariánské Lázně?

03.09.2019

Hledáte svatebního fotografa v Karlových Varech nebo fotografa na svatbu v Mariánských Lázních? Tak už nehledejte, protože jste ho právě našli! I když jsme z Plzně, moc rádi za Vámi přijedeme do tohohle kousku republiky. 
Zatímco v našem domovském kraji frčí svatby na zámcích a na úřadech, v Karlovarském kraji jsme letos měli možnost fotit dvě naprosto uvolněné svatby. Jednu svatbu na statku Manský Dvůr blízko Lázní Kynžvart a jednu svatbu ve mlýně Jakubov kousek od Jáchymova.
Abych řekla pravdu, focení svatby v prostředí méně formálním je pro nás vždycky tak nějak příjemnější. U dobrého jídla na čerstvém vzduchu se nám svatební hosté lépe uvolní a co si budeme povídat, na venkovském povětří i lépe chutná a je větší žízeň! Taková veselka má potom mnohem více spontánních momentek, svatebčané se na fotky staví tak nějak sami od sebe a my se potom cítíme úplně nabití energií. Doufáme, že se naše radost z fotografování svateb na venkově přenese i na novomanžele a jejich blízké a je cítit i ze svatebních fotek. Nebojte se při plánování svatby zabrousit do hlubin internetu a najít to své pravé svatební místo v Karlovarském kraji, protože je tady hodně statků, mlýnů a stodol, kde zažijete tu pravou atmosféru, která se vám určitě vryje pod kůži tak jako nám. Máme prostě rádi Karlovarský kraj a doufáme, že si nás zase brzy vybere nějaká nevěsta a ženich jako svoje fotografy na svatbu. Uvidíme se?