Jak to u nás vlastně celé funguje?

06.07.2019

První kontakt a předsvatební schůzka

Líbí se Vám naše fotky? To jsme rádi! Napište nám e-mail, zavolejte nebo jednoduše vyplňte poptávkový formulář zde. Bude skvělé, když nám napíšete kromě obligátního datumu a místa i pár detailů o Vašem dni. Obratem Vám dáme vědět, jestli jsme volní, vytvoříme pro Vás cenovou nabídku a domluvíme se, kdy se společně potkáme u dobré kávy nebo čaje. Popovídáme si, poznáme se, a to hlavní - řekneme si vše o organizaci a harmonogramu Vaší svatby. Jak dlouho taková schůzka trvá? Počítejte minimálně s hodinkou čistého času. Vždy preferujeme osobní setkání s klientem, ale samozřejmě se může stát, že se osobní schůzka nemůže z jakéhokoliv důvodu uskutečnit (což nás vždycky mrzí). V tom případě se spojíme on-line.

Objednávka a další formality..

Pokud si vzájemně padneme do oka, sepíšeme spolu objednávku fotografování, ve které budou formálně uvedeny veškeré důležité detaily o průběhu svatebního focení. Na základě této objednávky potom budeme chtít uhradit rezervační poplatek ve výši 50% z ceny vybraného typu focení. Zda zálohu uhradíte přes banku nebo hotově, necháme na Vás. Při zrušení z Vaší strany není záloha vratná. Je to vlastně poplatek za držení termínu (a odmítání dalších zájemců o focení), který v případě zrušení z Vaší strany pravděpodobně již nestihneme zaplnit. Po zaplacení zálohy jsme pro Vás již napevno zamluveni a můžeme se vzájemně těšit na den D.

Týden do svatby

Až se bude blížit Váš velký den, zavoláme si, a pokud se z Vaší strany nějaké detaily změní, řekněte nám je a my budeme zase o něco lépe připraveni. Také bude čas na doplacení částky za fotografování, aby dorazila do banky nejpozději den před konáním svatby. Pokud chcete na svatbě řešit předávání peněz, můžete doplatek uhradit i hotově po skončení focení. Nebojte se, nic nemusíte hlídat, vše Vám připomeneme včas.

A je to tady...

Ve svatební den dorazíme na domluvené místo s časovým předstihem, budeme zde pro Vás a zachytíme veškeré důležité okamžiky. Možná si v tu chvíli uvědomíte, že je dobře, že už se trochu známe z toho kafíčka. Je pro nás velmi důležité nebýt pro Vás cizí člověk s foťákem, ale zapadnout mezi hosty jako přítel. Určitě se nám nebojte cokoli říct a o cokoli (týkajícího se fotografování 😁) nás požádat.

Hotovo!

Na Vašich fotkách začneme pracovat a do 2 až 4 týdnů (dle sezóny a vytížení) od nás dostanete odkaz na webovou fotogalerii chráněnou heslem, kterou můžete klidně poslat třeba i sestřenici na Nový Zéland. Také Vám doručíme památeční dřevěný USB disk a Vaše album - fotoknihu.