PRŮVODCE VAŠÍ INVESTICÍ

Moc si vážíme toho, že Vás naše tvorba oslovila. Víme, že výběru svatebního fotografa věnujete velkou pozornost a stejně takovou pozornost my věnujeme Vašim fotkám. Nikdy jsme nebyli a ani nebudeme fotografové, kteří vyfotí ve spěchu obřad a pár pózovaných skupinek a odejdou. Vytvoříme pro Vás soubor fotek, který bude tak unikátní, jako byl Váš svatební den. A právě proto, že každá svatba je jiná, není pro nás limitujícím faktorem počet výsledných fotografií, ale pouze čas strávený s Vámi. Na každé v svatbě, kterou fotíme, se potkáte vždycky s námi oběma. Tak, aby kolekce Vašich svatebních fotek byla co nejvíc kompletní. Abyste na fotkách viděli i to, co jste naživo nestihli.

VÁŠ PŘÍBĚH SI ZASLOUŽÍ VÍC.

V SEZÓNĚ 2022 VÁM NABÍZÍME: 

Celý den s Vámi

Pro ty, kteří nemají rádi žádná omezení...

10 až 12 hodin focení, dva fotografové od rána do noci


- 450 + upravených fotografií na památečním USB disku a v soukromé webové galerii

- vytvoření a jeden výtisk svatební fotoknihy ve formátu A4 a 2 x sada 10 vytištěných fotografií pro rodiče ve formátu 13x18 cm v ceně

- ochutnávka 10 fotografií do týdne od svatby, dodání kompletu fotografií do 6 až 8 týdnů

- zapůjčení Instaxu zdarma včetně 3 náplní (30 papírových fotek)

- doprava po ČR zdarma

Cena: 20.000 Kč

A CO JE CO?

SOUKROMÁ WEBOVÁ GALERIE

Fotografie jsou bezpečně uloženy v online privátní galerii chráněné heslem, do které máte nonstop přístup. Zde si můžete všechny fotografie pohodlně prohlédnout včetně možnosti stažení celého balíčku nebo jednotlivých fotografií.

Dostupnost galerie je časově neomezená a odkaz můžete libovolně sdílet s kým budete chtít.

FOTOKNIHA, SADA TIŠTĚNÝCH FOTEK A USB DISK

Vytvoříme pro Vás luxusní autorskou fotoknihu v rozměru A4 která je vytištěna na kvalitním fotopapíře a její životnost je výrobcem garantovaná na 100 let. Také předejdete všetečným dotazům rodičů na fotky na papíře, protože od nás dostanete balíček se dvěma sadami nejdůležitějších fotek z Vašeho svatebního dne.

Všechny fotografie od nás dostanete na dřevěném USB disku v plné kvalitě.

Pokud chystáte cokoliv mimo kategorie, ozvěte se nám, rádi s Vámi probereme detaily.