SVATEBNÍ FOTOGRAF CENY a PRODUKTY

CENA pro sezónu 2020/21:

OD RÁNA DO SOUMRAKU

- dva fotografové po dobu 10-12 hodin
- vyfotíme všechno, co uvidíme 😃
18.000 Kč
- webová galerie
- památeční USB disk
- min. 400 upravených fotografií
- FOTOKNIHA
- zapůjčení Instaxu (4 náplně á 10 ks v ceně)

V sobotních termínech fotíme pouze celé svatební dny. Pokud chystáte opravdu malou svatbu nebo svatbu ve všední den, nebojte se nám napsat a něco spolu vymyslíme. 

Kam za vámi přijedeme?

V podstatě kamkoliv. Naším hlavním revírem je Plzeňský a Karlovarský kraj a Praha, kde máte cestovné v ceně. Pokud pojedeme někam dále, domluvíme se individuálně.

Líbí se Vám naše nabídka? Tak šup sem:

Proč fotíme jen celé svatebni dny? Věřte nám, že Váš příběh se nedá odvyprávět za dvě hodiny, a to ani pokud máte svatbu jen se svědky. Málokterá nevěsta se vydá k obřadu, aniž by se nechala učesat a oblékla si - i když třeba netradiční - svatební šaty. A žádný ženich nepředstoupí před oddávajícího v teplácích 😀 Po letech se k tomu moc rádi vrátíte, protože zapomenete na tu slzu, co měl ženich v oku, když vám předal kytku. Na to, jak váš tatínek nervózně kouřil na balkoně s tetou z Frýdlantu. Jak byla ta už dneska patnáctiletá slečna roztomilá, když vám šla ve třech letech za družičku. Ale tyhle milé a nečekané chvíle budou na fotkách. Proto investujete do svatebního fotografa. My vám vytvoříme ucelenou vzpomínku na váš svatební den den s momenty, kterých jste si třeba ani nevšimli, protože jste byli nevěstou a ženichem - a to je těžká práce.


Co od nás dostanete:

Víme, že fotky jen v digitální podobě skoro vždycky zmizí v propadlišti dějin. Je pro nás důležité, abychom vám ulehčili starosti s tiskem fotografií a proto ke každému svatebnímu focení vytváříme fotoalbum, které vám sestavíme, necháme vytisknout u našeho osvědčeného dodavatele a dostanete ho až domů. Fotokniha slaví úspěch vždy a všude - nepotřebujete žádnou elektřinu ani internet, dáte ji do kabelky a hurá na kávu s kamarádkami. Největší triumf je potom fotokniha v rukou babiček, které se můžou pochlubit před svými známými, jak byla jejich vnučka krásná ve svůj svatební den. I proto si naši klienti zvykli doobjednávat si více albumů najednou a rozdávat je jako dárky rodičům a prarodičům. Výrobce garantuje stálost barev na 100 let. Teď si představte, kdybyste mohli mít doma takové svatební album po své babičce. To by bylo něco. Tak to můžete dopřát třeba svým dětem a jejich dětem! Fotografie dostanete ještě ve věčné webové galerii a na památečním dřevěném USB flashdisku.

Za jak dlouho jsou fotky hotové?

Fotografie odevzdáváme během 21 dní od svatby formou webové galerie chráněné heslem. Vzápětí, nejpozději do 1 měsíce od konání obřadu, dostanete také USB flashdisk a fotoknihu. To je fajn, ne?

Kolik fotek nám dáte?

Nejsme fandové přesných počtů. Dáme vám všechny fotky, o kterých jsme přesvědčeni, že je máte mít. Počet fotografií se vždy odvíjí od programu dané svatby, počtu hostů a toho, co se na svatbě děje. Garantované počty jsou u celodenního focení minimálně 350 ks upravených fotografií.